Start Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie - 26 lipca 2015 roku

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Z racji wczorajszego dnia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej święcimy wszelkie pojazdy oraz ich kierowców. Wychodząc z kościoła będą zbierane do puszek ofiary  przeznaczone jako pomoc w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy. Wówczas każdy kierowca otrzyma pamiątkową naklejkę z "dekalogiem kierowcy".

2. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Siostrach Annach, dzisiejszych solenizantkach. Niech Dobry Pan obdarza je hojnie potrzebnymi łaskami, a św. Anna uprasza opiekę Jezusa i Maryi.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 18.00 do 19.00 w kaplicy sióstr.

4. W sobotę, 1 sierpnia będziemy obchodzić 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy o bohaterach tamtych dni.

5. W najbliższą sobotę czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę świętą i modlitwy pierwszosobotnie od godz. 7.00.

6. Biuro parafialne czynne: we wtorki 9.00-10.00, czwartki i piątki - bezpośrednio po Mszy wieczornej. Tymczasowo biuro przeniesione zostało na I piętro domu parafialnego (wejście po schodach).

7. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: "Opiekuna", "Przewodnika katolickiego" i "Rycerza Niepokalanej" oraz kwartalnika "Okna wiary".

8. Serdecznie dziękujemy za ofiarowane kwiaty do przystrojenia naszej świątyni.

9. Akcja Honorowego oddawania krwi będzie przeprowadzona w ramach festiwalu "Pogranicze kultur" 1 sierpnia, od 14.00 do 18.30 w okolicach Zespołu Szkół w Zdunach. Organizatorzy akcji zapraszają i przypominają o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

10. Wszystkim Parafianom, szczególnie solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i szacunku najbliższych, a urlopowiczom udanego wypoczynku.

Ks. Krzysztof Śliczny